Результати

Про фонд

Фонд «Трибуна Героїв» розпочав свою діяльність у серпні 2022 року. Головна мета організації - системна допомога сімʼям загиблих на війні з росією футбольних фанатів.

З перших днів своєї активності фонд став феноменом спортивного світу, обʼєднавши в єдину велику футбольну родину всі субʼєкти сучасного українського футболу. Так, за час існування «Трибуни Героїв» фонд всебічно підтримували федерації, клуби, тренери, футболісти, функціонери, журналісти та агенти. 

Зараз у програмі фонду знаходиться 178 родин, які отримують системну матеріальну, юридичну чи соціальну допомогу. 

Фінансова підтримка

Фонд «Трибуна Героїв» щомісячно виплачує сімʼям загиблих фанатів матеріальну допомогу.
25 190 000 грн
За період серпень 2022 року - червень 2024 року надано фінансової допомоги родинам загиблих
Юридична підтримка
Від початку роботи фонду «Трибуна Героїв», юристи фонду допомогли 23 родинам отримати державну допомогу у загальному розмірі 345 000 000 грн. В кожному окремому випадку фондом надавався юридичний супровід, який полягав у консультаціях та допомозі в оформленні й подачі документів.
*З серпня 2022 року по травень 2024 року до фонду зверталися понад 220 разів для отримання юридичних консультацій по різним питанням. Понад 175 запитів 
 були виконані успішно. Всі інші запити знаходяться на стадії вирішення.
Увічнення пам’яті
116 докладних некрологів
Розказати про те, якою була людина, як вона жила та як загинула - це і є увічнення памʼяті про неї. Тому ми збираємо серед друзів, родичів та побратимів подробиці життя, історії, факти, відео та світлини про загиблого. Наша мета - не тільки створювати ці історії, але і зберігати цю памʼять та розповсюджувати інформацію про звитяги Героїв.
Переглянути розділ
16 фільмів про загиблих фанатів
Історії загиблих фанатів стають більш живими у документальних відео-сюжетах, де ми у спілкуванні з родинами та друзями у важливих та знакових місцях розповідаємо історії героїв. 

У форматі маленького фільму памʼять про загиблого набуває більш глибокий зміст, ніж текст у некролозі. 

Це цінний, в першу чергу, для родин меморіальний проект, але й широкий загал аудиторії теж охочіше знайомиться з історіями захисників саме у відео форматі.
Перейти на ютуб канал
Меморіальні публікації у партнерстві з Tribuna.ua
Фонд працює над розповсюдженням історій про загиблих у якомога більших напрямках та форматах. Одне з таких партнерств - зі спортивним медіа Tribuna.ua. В рамках цього партнерства доноситься ще один погляд, орієнтований на широку спортивну аудиторію.
Переглянути публікації
Матчі памʼяті УПЛ
Раніше вболівальники підтримували свої улюблені команди на трибунах, а тепер футбольні клуби віддають данину поваги тим, хто назавжди залишиться на Трибуні Героїв. 

Фонд сумісно з клубами УПЛ провів серію матчів та турів памʼяті для того, щоб памʼятати подвиг героїв на війні. 
Про тур памʼяті
Меморіальні таблички на школах Харкова
Ще одним важливим проектом фонду «Трибуна Героїв» стала ініціатива встановлення 16-ти меморіальних табличок про загиблих фанатів на школах Харкова. 

Цей проект також робить свій великий внесок в одну з найголовніших цілей фонду - зберегти памʼять про тих членів Футбольної Родини, які віддали своє життя на війні. 
Переглянути публікації
Фонд «Трибуна Героїв» вдячний кожному, хто зробив свій внесок у допомогу Футбольній Родині. Ми вдячні за донати та системну матеріальну допомогу, за інформаційну підтримку та допомогу в організації важливих соціальних і меморіальних проектів. Результати роботи фонду - це результат і вашого внеску. 

В ці важкі часи ми обʼєднались заради великої мети та будемо продовжувати підтримувати близьких тих, хто нас захищав
Фонд підтримують
Наша ціль – не забути пожертву героїв та внесок у нашу з вами свободу, потурбувавшись про родини тих, хто вічно буде стояти на Трибуні Героїв.