Результати

Фінансова допомога

bg element
Системні щомісячні виплати родинам загиблих фанатів до моменту отримання державної допомоги
14 500 000 грн
Загалом передано родинам загиблих починаючи з серпня 2022 року у вигляді щомісячних виплат
150 000 000 грн
Станом на липень 2023 отримано родинами державної допомоги за підтримки фонду
Юридична підтримка
З початку роботи фонду «Трибуна Героїв» вже 27 родин повністю чи частково отримала державну виплату за загиблого. Також родини зверталися понад 75 разів* до фонду для отримання юридичних консультацій. Понад  60 запитів були виконані вдало, було надано кваліфіковану юридичну допомогу. Всі інші запити знаходяться на стадії вирішення.
* Сім’ї зверталися для вирішення питань про отримання спадщини, про отримання документів на квартиру, про допомогу в отриманні документів на загиблого від військової частини, про отримання підтвердження, що дійсно загиблим футбольним фанатом було збито БПЛА, в отриманні документів з підтвердженням причин та обставин загибелі, в закритті судових справ та виконавчих проваджень, про надання допомоги в складанні нотаріальних заяв та направленні їх до військових частин, про надання допомоги в пошуку нотаріусів для засвідчення документів, про надання допомоги в поділі майна між родичами загиблого, про надання допомоги в присвоєнні чергового військового звання загиблому. Також зверталися за допомогою в отриманні судового рішення про встановлення факту смерті, зверталися за допомогою в отриманні пенсії та збільшенні суми отримуваної пенсії, за допомогою в отриманні судового рішення про встановлення факту спільного проживання однією родиною з загиблим, в наданні допомоги в отриманні свідоцтва про народження дитини з вказанням, що батько дитини є загиблий, в наданні допомоги про встановлення факту знаходження загиблого на військовій службі під час загибелі та інші.
Увічнення пам’яті
Youtube канал з фільмами про загиблих
Історії загиблих фанатів більш живі у відео-сюжетах, де ми у спілкуванні з родинами та друзями, у важливих та знакових місцях розповідаємо історії героїв.

У форматі маленького фільму пам ять про загиблого набуває більш глибокий зміст, ніж текст у некролозі.

Це цінний в першу чергу для родин меморіальний проект, але й широкийзагал аудиторії теж охочіше знайомиться з історіями захисників саме у відео форматі.
Перейти на ютуб канал
83 докладних некролога
Історії загиблих фанатів більш живі у відео-сюжетах, де ми у спілкуванні з родинами та друзями, у важливих та знакових місцях розповідаємо історії героїв.

У форматі маленького фільму пам ять про загиблого набуває більш глибокий зміст, ніж текст у некролозі. Це цінний в першу чергу для родин меморіальний проект, але й широкий загал аудиторії теж охочіше знайомиться з історіями захисників саме у відео форматі.
Переглянути розділ
Меморіальні публікації у партнерстві з Tribuna.ua
Фонд працює над розповсюдженням історій про загиблих у якомога більших напрямках та форматах. Один з таких партнерство з Tribuna.ua. В рамках цього партнерства доноситься ще один погляд на , орієнтований на широку спортивну аудиторію.
Переглянути публікації
Наша ціль – не забути їх пожертву та внесок у нашу з вами свободу, потурбувавшись про родини тих, хто вічно буде стояти на Трибуні Героїв.