Головна
Статті
21.07.2023

21 липня відбулась дуже важлива, певною мірою історична, для "Трибуни Героїв" подія. Зустріч представників вісімнадцяти сімей загиблих фанатів з майже усією командою фонду та відомими представниками Футбольної родини.

Це не була офіційна зустріч для публічного звіту чи презентації, а скоріше формат «круглого столу», де представники різних сегментів нашої ініціативи змогли обговорити як те, що вже встигли зробити, так і те, що ще можна зробити для головного завдання — підтримки сімей героїв. Але й активності фонду не були центральною темою зустрічі. Головне — спілкування, де можна було поділитися емоціями, а їх було багато, розділити важкі почуття з тими, хто дійсно зрозумів на собі тяжкість втрат. Як сказала одна з присутніх: - "Страшно розуміти, що кожен у цій кімнаті втратив когось найближчого, але відчуття того, що ти не одна у цьому горі надає сил не здаватися і рухатися далі, підтримувати один одного". Саме це і є одним з головних завдань фонду — створити взаємодопомогу всередині Футбольної родини.

Дуже важливою частиною зустрічі був час, коли до нас доєднався Сергій Ребров. Легенда українського футболу, а нині головний тренер національної збірної України висловив бажання зустрітися з сім’ями полеглих захисників та взяв участь в обговоренні питань Футбольної родини. Він висловив слова подяки та був активно включений у спілкувався з сім’ями. - "Ініціатива "Трибуни Героїв" є дуже важливою. Ми маємо пам’ятати про наших героїв, маємо говорити про них якомога частіше та підтримувати їхні родини". Ми дуже вдячні Сергію Станіславовичу не тільки за системну фінансову допомогу, а ще й за те, що особисто знаходить слова для їхньої підтримки.

Після доповіді команди "Трибуна Героїв" про досягнення, актуальні проблеми та найближчі плани фонду, присутні мали змогу переглянути фільм про історію створення та діяльність благодійної ініціативи, який незабаром також з’явиться на наших сторінках.

Головні тези та наголоси зазначені у фільмі, присутні обсудили в у форматі відкритого спілкування. Окрему увагу було приділено обговоренню проблематики складних питань, які нам разом належить вирішити в найближчий час. На жаль, кількість фанатів, загиблих на фронтах нашої визвольної війни невпинно зростає. За останній час команда фонду отримала інформацію про 19-х полеглих футбольних фанатів з клубів, що представляють різні куточки України. Всього нам відомо про 193 загиблих фанатів-захисників. Тож зараз гостро стоїть питання пошуку додаткового фінансування задля можливості підтримки їхніх сімей. Разом з тим, є певна динаміка в отриманні сім’ями державної допомоги (або її частин), що значно полегшує задачу фонду. Втім, процес її оформлення все ще є довготривалим і на цей час, фактично, сім’ї лишаються сам на сам зі своїми проблемами.

Підсумовуючи цю частину розмови, команда фонду та представники сімей обговорили шляхи вирішення фінансових питань, важливість надання юридичної допомоги (системно та в окремих складних випадках). Також були озвучені плани щодо майбутніх меморіальних заходів, як то зйомки фільмів, написання статей та кроки щодо організації встановлення табличок на честь полеглих фанатів. Також досягли домовленості в питання щодо необхідності проведення регулярних зустрічей Футбольної родини. Співзасновник та голова фонду Тихон Амосов, під час заключного слова зазначив: - "Діяльність фонду планується на роки вперед. Підтримка не закінчиться з отриманням всім родинами державної допомоги чи в день перемоги у війні. В подальшому ми будемо проводити меморіальні заходи, організовувати турніри пам’яті, знімати фільми та працювати над тим, аби про ваших рідних пам’ятали завжди".

Також на зустрічі були присутні відомі спортивні журналісти Роман Бебех та Олександр Денисов, які системно допомагають в процесі розбудови комʼюніті навколо фонду, та доклали зусиль і до організації цієї події. Відзначимо внесок Влада Вахільчука - маркетолога від футболу, який допомагає фонду з перших днів. Його участь в організації зустрічі була відчутною від самого початку втілення ідеї. Окремо хочемо подякувати аніматорам з "Доміно", які вже вкотре відгукнулися на наш запит та взялися розважити наймолодших членів родини, подарувавши їм незабутні емоції. Цього разу зустріч пройшла у відомому серед столичних вболівальників пабі "Бестія", якому ми вдячні за гостинність та підтримку. Ми приємно вражені тим, що заклад має чітку позицію та поділяє цінності Футбольної родини, віддавши нам під проведення івенту дві зали.

Захід відвідали представники родин загиблих на війні футбольних фанатів:

Ігор «Бєлаз» Бєлошицький, Дмитро «Тяж» Пясецький, Максим «Регбіст» Яловцов, Артем «Террор» Новіков, Едуард «Опасний» Костриця, Олег «Риба» Рибальченко, Руслан «Обломов» Куруляк, Ігор «Роз» Розумняк ("Динамо", Київ);

В'ячеслав «Cява» Матвієнко, Роман «Сєдой» Кузін ("Шахтар", Донецьк);

Олександр «Журналіст» Махов, Ігор «Шкєт» Соловйов ("Зоря", Луганськ);

Євген «Лис» Заливацький ("Металіст", Харків);

Cвятослав «Свят» Алексапольський ("Таврія", Cімферополь);

Віталій Нікандров ("Арсенал", Біла Церква);

Олександр «Казімір» Дерев‘янко ("Дніпро", Черкаси);

Кирило «Прайд» Марченко ("Металург", Маріуполь)

Андрій «Кельт» Лінійчук ("Полісся", Житомир).

Ми вдячні всім і кожному, хто допоміг в організації заходу, або приділив увагу і вислухав наші ідеї та плани. Вдячні кожному з присутніх за те, що знайшли в собі сили бути разом з нами в цей день. За те, що змогли поділитися своїми почуттями, думками та підтримати тих, хто був поруч.

Контрнаступ українців потрапив у головні новини всього західного світу

Ця Політика конфіденційності містить детальну інформацію про те, як БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» обробляє ваші персональні дані та як БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» захищає ваші права на ваші дані. БО "БФ "ТРИБУНА ГЕРОЇВ"є контролером (володільцем) персональних даних, які обробляються за допомогою цього Вебсайту. Використання Вебсайту також регулюється Правилами використання Вебсайту, які доступні за посиланням: Правилами використання Вебсайту
 1. Обробка даних
 2. Що потрібно
 3. Ваші запити щодо обробки даних
 4. Законне розкриття
 5. Питання звітності

1. Обробка даних

Те, як БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» обробляє ваші персональні дані, залежить від того, як ви використовуєте Вебсайт та взаємодієте з ним. Частина інформації надається безпосередньо вами, тоді як інша інформація обробляється за допомогою автоматизованих технологій.

Правова Основа Обробки: у разі відвідуванні Вебсайту БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» обробляє ваші персональні дані, якщо:

 1. БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» отримала вашу поінформовану згоду на таку обробку
 2. Якщо ваші персональні дані необхідні БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» для надання послуг, або
 3. У випадках, коли БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» має законний інтерес для обробки ваших персональних даних, і цей законний інтерес не переважає над вашими інтересами щодо захисту даних або ваших фундаментальних прав і свобод.

У деяких випадках БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» може мати юридичне зобов’язання обробляти ваші персональні дані або оброблятиме ваші персональні дані для формування, здійснення або захисту правових претензій.

Типи даних, які обробляє БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ»:

 • Контактні дані (ім’я, прізвище, електронна адреса, номер телефону);
 • Технічні дані (IP-адреса, тип і версія браузера, операційна система, інформація про місцезнаходження); та
 • Деталі використання Вебсайту (відвідані сторінки, тривалість перебування, спосіб відвідування, час відвідування).

2. Що потрібно

БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» використовує персональні дані, отримані та оброблені з Вебсайту, для обробки пожертв, замовлень товарів або надання інформації та звітів.

 • БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» використовує інформацію, отриману та оброблену з Вебсайту, щоб відповідати на запити відвідувачів Вебсайту, окрім випадків, передбачених в цій Політиці конфіденційності.
 • Коли ви надаєте «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» свої персональні дані або іншим чином підписуєтесь на отримання електронних листів від «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» використовуватиме цю інформацію для надсилання вам цих повідомлень. Особи можуть «відмовитися» від отримання повідомлень електронною поштою за посиланнями, доступними в отриманих електронних листах.

3. Ваші запити щодо обробки даних

БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» підтверджує, що ви маєте право доступу до своїх персональних даних, і керує вашими запитами, у випадках, коли це необхідно. Ви маєте наступні права:

 • Ви можете подати запит на доступ, виправлення, оновлення або видалення ваших персональних даних, зібраних під час використання Вебсайту.
 • Ви можете запитувати додаткову інформацію стосовно цілей обробки БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ»  ваших персональних даних; типів персональних даних, які обробляє БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ»; місць першочергового збору персональних даних БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ»; суб’єктів, яким БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» надає доступ до персональних даних; та строку зберігання БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» персональних даних.
 • Ви можете заперечити проти обробки ваших персональних даних, вимагати від БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» обмеження обробки ваших персональних даних або вимагати перенесення своїх персональних даних.
 • Ви маєте право у будь-який час відмовитися від рекламних повідомлень, які БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» надсилає вам. Ви можете зробити це, натиснувши посилання «скасувати підписку» або «відмовитися», розміщене у рекламних електронних листах, які БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» надсилає вам, включаючи розсилку новин БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ». У випадках, коли БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» збирає та обробляє ваші персональні дані на підставі вашої поінформованої згоди, ви можете в будь-який час відкликати свою згоду. Однак, відкликання вашої згоди не вплине на законність будь-якої обробки персональних даних, що здійснювалась БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» до вашого відкликання згоди, а також не вплине на обробку ваших персональних даних, яка здійснюється на підставі інших ніж поінформована згода законних підстав обробки персональних даних.

Вимога перевірки особи: БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» відповідно до законодавства зобов’язана перевірити, що будь-який поданий запит був надісланий особою із законним правом доступу до даних. Тому, перед наданням будь-якої інформації відповідно до запиту суб’єкта персональних даних на доступ до таких даних БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» може попросити вас надати БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» додаткову інформацію, щоб БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» підтвердила вашу особу та юридичні повноваження.

4. Законне розкриття

У певних випадках БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» може бути зобов’язане розкрити персональні дані у відповідь на законні запити державних органів, у тому числі з метою забезпечення національної безпеки або на запит правоохоронних органів. БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» залишає за собою право розкривати ваші персональні дані відповідно до Закону та коли БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» сумлінно вважає, що розкриття необхідне для захисту прав БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» та/або з метою здійснення судового провадження, дотримання ухвали суду чи здійснення судового процесу ініційований стосовно БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ».

Усе його життя - це шлях справжнього воїна. Він боровся на ринзі, він боровся зі зброєю у руках ще у 2015 році. Коли тільки створили "Східний корпус", він писав заяви з іншими хлопцями, щоб їх відправили у Донецький аеропорт. Він вірно служив та захищав свою Батьківщину. Черговий раз, коли ворог вирішив, що зможе на нас напасти, Олександр очолив наш підрозділ, згуртував навколо себе молодих та досвідчених хлопців.
Cкаже під час церемонії прощання один з друзів полеглого Героя

5. Питання звітності

Ви маєте право повідомити про скарги, пов’язані з конфіденційністю, до національного наглядового органу із захисту персональних даних. В Україні це Уповноважений Верховної Ради з прав людини, із яким можна зв’язатись через адресу електронної пошти hotline@ombudsman.gov.ua. Якщо у вас виникли запитання щодо цієї Політики конфіденційності або якщо ви отримали будь-який небажаний електронний лист, надісланий БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» або начебто надісланий від БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ», будь ласка, зв’яжіться з БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» безпосередньо за адресою електронної пошти standofheroes@gmail.com.

Підтримати фонд

Ви можете швидко відправити грошову допомогу через карту будь якого банку в декілька натискань
paymethods
РАХУНОК В ПРИВАТБАНКУ​​ (IBAN)
UA253052990000026007003603745
copycoppy succes
ЄДРПОУ
44767418
copycoppy succes
Отримувач
Благодійна Організація благодійний фонд «Трибуна героїв»
copycoppy succes
UAH
РАХУНОК В ПРИВАТБАНКУ​​ (IBAN)
UA253052990000026007003603745
copycoppy succes
ЄДРПОУ
44767418
copycoppy succes
Отримувач
Благодійна Організація благодійний фонд «Трибуна героїв»
copycoppy succes
EUR
Company details

Company Name
CHARITABLE FOUNDATION «TRIBUNE OF HEROES»
copycoppy succes
IBAN Code
UA753052990000026004033603495
copycoppy succes
Name of the bank
JSC CB "PRIVATBANK", 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE
copycoppy succes
Bank SWIFT Code
PBANUA2X
copycoppy succes
Company address
1, Akademika Proskury street, Kharkiv, 61070, Ukraine
copycoppy succes
Correspondent banks

Account in the correspondent bank
400886700401
copycoppy succes
SWIFT Code of the correspondent bank
COBADEFF
copycoppy succes
Correspondent bank
Commerzbank AG, Frankfurt am Main, Germany
copycoppy succes
or
Account in the correspondent bank
6231605145
copycoppy succes
SWIFT Code of the correspondent bank
CHASDEFX
copycoppy succes
Correspondent bank
J.P.MORGAN AG, FRANKFURT AM MAIN, GERMANY
copycoppy succes
USD
Company details

Company Name
CHARITABLE FOUNDATION «TRIBUNE OF HEROES»
copycoppy succes
IBAN Code
UA763052990000026001013606738
copycoppy succes
Name of the bank
JSC CB "PRIVATBANK", 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE
copycoppy succes
Bank SWIFT Code
PBANUA2X
copycoppy succes
Company address
1, Akademika Proskury street, Kharkiv, 61070, Ukraine
copycoppy succes
Correspondent banks

Account in the correspondent bank
001-1-000080
copycoppy succes
SWIFT Code of the correspondent bank
CHASUS33
copycoppy succes
Correspondent bank
P Morgan Chase Bank, New York, USA
copycoppy succes
or
Account in the correspondent bank
890-0085-754
copycoppy succes
SWIFT Code of the correspondent bank
IRVT US 3N
copycoppy succes
Correspondent bank
The Bank of New York Mellon, New York, USA
copycoppy succes