Головна
Статті
14.10.2023

14 жовтня збірна України зустрічалася зі збірною Північної Македонії у відборі до Євро 2024. На стадіоні «Epet Arena» в чеській Празі, головну команду країни підтримали понад 110 представників сімей загиблих на війні футбольних фанатів.

Цей виїзд став другим в історії Футбольної родини. Першу подорож, найрідніші люди полеглих Героїв здійснили навесні поточного року до словацької Трнави. Враховуючи досвід попередньої поїздки та схвальні відгуки від сімей, ми вирішили зробити цей виїзд ще більш масштабним та тривалим в часі.

Тому на звітний виїзд було вирішено їхати двома автобусами, аби залучити до поїздки більше людей та ще сильніше згуртувати Футбольну родину.

За доброю традиціє, перед початком гри, футболістів на поле празького стадіону вивели діти. Це були діти загиблих захисників та переселенці з України. Серед них - п’ятеро дітей з Футбольної родини:

- Олексій, син Станіслава Партали (фаната харківського "Металіста");

- Ярослава, донька Костянтина Беліменко (фаната харківського "Металіста");

- Єлизавета, донька В'ячеслава Матвієнко (фаната донецького "Шахтаря");

- Мирослав, син Олексія Рубцова (фаната київського "Динамо");

- Анастасія, донька Руслана Куруляка (фаната житомирського "Полісся" та київського "Динамо");

Більшість з дітей на виїзді знайшли собі нових друзів. Вже з середини поїздки вони не розставалася, просили батьків проводити час разом. Підтримували один одного в хвилюваннях щодо виходу з футболістами, що зіграло важливу роль в закріплені справжньої дружби. Матері загиблих, які були вперше на виїзді, знайомилися, обмінювалися контактами, обговорювали плани майбутніх зустрічей після виїзду, вже у неформальній обстановці.

На матчі родини розташувалися на центральній трибуні, ближче до сектору вболівальників збірної України. Найближчі люди Героїв з різних фанатських рухів зі всієї України, щосили підтримували збірну в грі з непростим та вкрай мотивованим суперником. І в цій підтримці та єднанні був великий символізм.

Розміщення сектору родин близько до вболівальницької трибуни, викликало в сім’ях бажання перейнятися атмосферою активної підтримки команди, не просто сидячі на стільцях. Активно, протягом всього матчу, "заряджали" майже усі заряди фан-сектору на рівні із ним. Для багатьох сімей, в цьому відчувалося прагнення прожити цей матч в пам’ять про свого Героя, таким чином, як провели б його вони. Це дало більше розуміння та зближення родин із фанатськом колом. Більше усвідомлення того - чому, свого часу, їх рідні вирішили пов’язати своє життя з фанатським рухом.

Як і минулого разу, до цього матчу були надруковані футболки з портретами Воїнів. Банери із портретами найрідніших людей, та чорні шарфи раз-по-раз з’являлися в руках найвідданіших вболівальників. Поряд на фотографіях - рідні хлопців, які за життя були в рядах різних фанатських груп і, м’яко кажучи, не товаришували. Ніхто не міг навіть подумати, що через роки, війна та спільне горе об’єднають їхні сім’ї.

Присутність полеглих Герої на цьому матчі відчувалася буквально фізично, адже багато сімей принесли в цей вечір на стадіон їхні особисті речі, або щось, що має великий символізм. Шеврони та військові жетони, одяг та фанатська атрибутика їхніх синів і чоловіків. Чутливими та сповненими глибоким змістом були публікації в соцмережах: звернення до тих, хто вже не зможе відповісти, проте точно знаємо - все бачать і чують.

На наступний день після гри, "Трибуна Героїв" вирушила на зустріч з іншою частиною Футбольної родини. Футболісти збірної України, на чолі з головним тренером Сергієм Ребровим, зустрілися з сім’ями на тренуванні, яке проходило на полі празького стадіону Страговського. Легендарна спортивна споруда, що є пам’яткою індустріальної архітектури минулого століття, cтала в ці дні тренувальною базою національної збірної України.

Годі й казати про емоції та захват дітей і дорослих від особистого спілкування з гравцями, за переможною ходою яких, ще вчора спостерігали на стадіоні.

Не менш важливою була ця зустріч і для футболістів. Багато з гравців головної команди країни входять до когорти тих, хто найактивніше підтримують "Трибуну Героїв" з самого початку діяльності ініціативи. І 15-те жовтня 2023 року став певною мірою історичним днем, адже Футбольна родина вперше зібралась в такій кількості, і в такому масштабі.

Говорячи про важливість виїзду сімей на матч збірної, як про подію в житті Футбольної родини, складно переоцінити її значення. Запам’яталися слова однієї з родин про те, що полеглі Захисники дивилися цей матч їхніми очима. Ця фраза є дуже символічною і, мабуть, найкраще передає емоційний стан тих, хто відправився на цей виїзд.

Взаєморозумінням між людьми, які на війні втратили близьких, дало змогу багатьом перезавантажитись, знайти нові можливості «проживати» горе, що спіткало кожну з цих сімей. Можна сказати, що на зворотному шляху, вже закріпилось повне порозуміння Футбольної родини. Єдність та сум з приводу того, що прийдеться розʼїхатись на час до наступних заходів або зустрічей.

Зазвичай, завершуючи подібні публікації, прийнято говорити про плани на майбутнє. І це майбутнє у Футбольної родини, однозначно, є. За понад рік діяльності благодійної ініціативи, нам вдалося згуртувати футбольне суспільство країни навколо питання підтримки сімей загиблих фанатів. Сьогодні спільнота виглядає досить обʼєднаною та відкритою, аби люди могли знайти підтримку та спілкування з іншими людьми, які пережили втрату у своїй сім’ї. Люди можуть бути почутими. Нас чують і розуміють футболісти і тренери, спортивні журналісти і функціонери. Разом нести цей тягар значно легше. Футбольна родина шанує Героїв, і ніколи не забуде їхні імена.

Контрнаступ українців потрапив у головні новини всього західного світу

Ця Політика конфіденційності містить детальну інформацію про те, як БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» обробляє ваші персональні дані та як БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» захищає ваші права на ваші дані. БО "БФ "ТРИБУНА ГЕРОЇВ"є контролером (володільцем) персональних даних, які обробляються за допомогою цього Вебсайту. Використання Вебсайту також регулюється Правилами використання Вебсайту, які доступні за посиланням: Правилами використання Вебсайту
 1. Обробка даних
 2. Що потрібно
 3. Ваші запити щодо обробки даних
 4. Законне розкриття
 5. Питання звітності

1. Обробка даних

Те, як БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» обробляє ваші персональні дані, залежить від того, як ви використовуєте Вебсайт та взаємодієте з ним. Частина інформації надається безпосередньо вами, тоді як інша інформація обробляється за допомогою автоматизованих технологій.

Правова Основа Обробки: у разі відвідуванні Вебсайту БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» обробляє ваші персональні дані, якщо:

 1. БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» отримала вашу поінформовану згоду на таку обробку
 2. Якщо ваші персональні дані необхідні БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» для надання послуг, або
 3. У випадках, коли БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» має законний інтерес для обробки ваших персональних даних, і цей законний інтерес не переважає над вашими інтересами щодо захисту даних або ваших фундаментальних прав і свобод.

У деяких випадках БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» може мати юридичне зобов’язання обробляти ваші персональні дані або оброблятиме ваші персональні дані для формування, здійснення або захисту правових претензій.

Типи даних, які обробляє БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ»:

 • Контактні дані (ім’я, прізвище, електронна адреса, номер телефону);
 • Технічні дані (IP-адреса, тип і версія браузера, операційна система, інформація про місцезнаходження); та
 • Деталі використання Вебсайту (відвідані сторінки, тривалість перебування, спосіб відвідування, час відвідування).

2. Що потрібно

БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» використовує персональні дані, отримані та оброблені з Вебсайту, для обробки пожертв, замовлень товарів або надання інформації та звітів.

 • БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» використовує інформацію, отриману та оброблену з Вебсайту, щоб відповідати на запити відвідувачів Вебсайту, окрім випадків, передбачених в цій Політиці конфіденційності.
 • Коли ви надаєте «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» свої персональні дані або іншим чином підписуєтесь на отримання електронних листів від «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» використовуватиме цю інформацію для надсилання вам цих повідомлень. Особи можуть «відмовитися» від отримання повідомлень електронною поштою за посиланнями, доступними в отриманих електронних листах.

3. Ваші запити щодо обробки даних

БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» підтверджує, що ви маєте право доступу до своїх персональних даних, і керує вашими запитами, у випадках, коли це необхідно. Ви маєте наступні права:

 • Ви можете подати запит на доступ, виправлення, оновлення або видалення ваших персональних даних, зібраних під час використання Вебсайту.
 • Ви можете запитувати додаткову інформацію стосовно цілей обробки БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ»  ваших персональних даних; типів персональних даних, які обробляє БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ»; місць першочергового збору персональних даних БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ»; суб’єктів, яким БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» надає доступ до персональних даних; та строку зберігання БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» персональних даних.
 • Ви можете заперечити проти обробки ваших персональних даних, вимагати від БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» обмеження обробки ваших персональних даних або вимагати перенесення своїх персональних даних.
 • Ви маєте право у будь-який час відмовитися від рекламних повідомлень, які БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» надсилає вам. Ви можете зробити це, натиснувши посилання «скасувати підписку» або «відмовитися», розміщене у рекламних електронних листах, які БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» надсилає вам, включаючи розсилку новин БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ». У випадках, коли БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» збирає та обробляє ваші персональні дані на підставі вашої поінформованої згоди, ви можете в будь-який час відкликати свою згоду. Однак, відкликання вашої згоди не вплине на законність будь-якої обробки персональних даних, що здійснювалась БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» до вашого відкликання згоди, а також не вплине на обробку ваших персональних даних, яка здійснюється на підставі інших ніж поінформована згода законних підстав обробки персональних даних.

Вимога перевірки особи: БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» відповідно до законодавства зобов’язана перевірити, що будь-який поданий запит був надісланий особою із законним правом доступу до даних. Тому, перед наданням будь-якої інформації відповідно до запиту суб’єкта персональних даних на доступ до таких даних БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» може попросити вас надати БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» додаткову інформацію, щоб БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» підтвердила вашу особу та юридичні повноваження.

4. Законне розкриття

У певних випадках БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» може бути зобов’язане розкрити персональні дані у відповідь на законні запити державних органів, у тому числі з метою забезпечення національної безпеки або на запит правоохоронних органів. БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» залишає за собою право розкривати ваші персональні дані відповідно до Закону та коли БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» сумлінно вважає, що розкриття необхідне для захисту прав БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» та/або з метою здійснення судового провадження, дотримання ухвали суду чи здійснення судового процесу ініційований стосовно БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ».

Усе його життя - це шлях справжнього воїна. Він боровся на ринзі, він боровся зі зброєю у руках ще у 2015 році. Коли тільки створили "Східний корпус", він писав заяви з іншими хлопцями, щоб їх відправили у Донецький аеропорт. Він вірно служив та захищав свою Батьківщину. Черговий раз, коли ворог вирішив, що зможе на нас напасти, Олександр очолив наш підрозділ, згуртував навколо себе молодих та досвідчених хлопців.
Cкаже під час церемонії прощання один з друзів полеглого Героя

5. Питання звітності

Ви маєте право повідомити про скарги, пов’язані з конфіденційністю, до національного наглядового органу із захисту персональних даних. В Україні це Уповноважений Верховної Ради з прав людини, із яким можна зв’язатись через адресу електронної пошти hotline@ombudsman.gov.ua. Якщо у вас виникли запитання щодо цієї Політики конфіденційності або якщо ви отримали будь-який небажаний електронний лист, надісланий БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» або начебто надісланий від БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ», будь ласка, зв’яжіться з БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» безпосередньо за адресою електронної пошти standofheroes@gmail.com.

Підтримати фонд

Ви можете швидко відправити грошову допомогу через карту будь якого банку в декілька натискань
paymethods
РАХУНОК В ПРИВАТБАНКУ​​ (IBAN)
UA253052990000026007003603745
copycoppy succes
ЄДРПОУ
44767418
copycoppy succes
Отримувач
Благодійна Організація благодійний фонд «Трибуна героїв»
copycoppy succes
UAH
РАХУНОК В ПРИВАТБАНКУ​​ (IBAN)
UA253052990000026007003603745
copycoppy succes
ЄДРПОУ
44767418
copycoppy succes
Отримувач
Благодійна Організація благодійний фонд «Трибуна героїв»
copycoppy succes
EUR
Company details

Company Name
CHARITABLE FOUNDATION «TRIBUNE OF HEROES»
copycoppy succes
IBAN Code
UA753052990000026004033603495
copycoppy succes
Name of the bank
JSC CB "PRIVATBANK", 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE
copycoppy succes
Bank SWIFT Code
PBANUA2X
copycoppy succes
Company address
1, Akademika Proskury street, Kharkiv, 61070, Ukraine
copycoppy succes
Correspondent banks

Account in the correspondent bank
400886700401
copycoppy succes
SWIFT Code of the correspondent bank
COBADEFF
copycoppy succes
Correspondent bank
Commerzbank AG, Frankfurt am Main, Germany
copycoppy succes
or
Account in the correspondent bank
6231605145
copycoppy succes
SWIFT Code of the correspondent bank
CHASDEFX
copycoppy succes
Correspondent bank
J.P.MORGAN AG, FRANKFURT AM MAIN, GERMANY
copycoppy succes
USD
Company details

Company Name
CHARITABLE FOUNDATION «TRIBUNE OF HEROES»
copycoppy succes
IBAN Code
UA763052990000026001013606738
copycoppy succes
Name of the bank
JSC CB "PRIVATBANK", 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE
copycoppy succes
Bank SWIFT Code
PBANUA2X
copycoppy succes
Company address
1, Akademika Proskury street, Kharkiv, 61070, Ukraine
copycoppy succes
Correspondent banks

Account in the correspondent bank
001-1-000080
copycoppy succes
SWIFT Code of the correspondent bank
CHASUS33
copycoppy succes
Correspondent bank
P Morgan Chase Bank, New York, USA
copycoppy succes
or
Account in the correspondent bank
890-0085-754
copycoppy succes
SWIFT Code of the correspondent bank
IRVT US 3N
copycoppy succes
Correspondent bank
The Bank of New York Mellon, New York, USA
copycoppy succes