Головна
Статті
16.03.2024

Фонд «Трибуна Героїв» та ФК «Кривбас» провели Матч Памʼяті на честь загиблих фанатів криворізького Клубу

Поєдинок 21-го туру УПЛ «Кривбас» – «Колос» став особливим для червоно-білих – «Кривбас» разом із фондом «Трибуна Героїв» присвятили цю гру пам’яті загиблих та зниклих безвісти ультрас Клубу. На цей поєдинок було запрошено родини наших Героїв. На превеликий жаль, починаючи з 2014 року, вже 18 родин кляті орки залишили без батька, сина, чоловіка, брата. 

«Благодійний фонд «Трибуна Героїв» створений українськими фанатами. Його головне завдання – це системна підтримка родин загиблих на війні футбольних фанатів з усієї України та всіх причетних до навколофутбольного суспільства, як фінансово, так психологічно та юридично. 

На разі, на жаль, ми маємо 235 підтверджених загиблих хлопців з сектору. Дуже хочемо, щоб їхні родини відчували, що не залишились сам на сам з бідою. Вдячні ФК «Кривбас» за підтримку. Він з перших днів війни підтримав нашу ініціативу та допомагає увесь цей час. Для родин Героїв дуже важливо бути присутніми на матчах памʼяті. Це надає їм сил», – підкреслив Тихон Амосов, співзасновник «Трибуни Героїв».

«Матч Памʼяті» розпочався з хвилини мовчання на честь відданих фанатів, що повернулись з війни «на щиті». Перший символічний удар в грі зробив Іван Грачов - син бійця Азову, вболівальника криворізького Клубу Максима «Сіми» Грачова. Воїн зустрів початок повномасштабного вторгнення в Маріуполі, боронив країну в найтяжчий час та віддав найцінніше за її свободу та незалежність. В цей вечір Іван спробував себе ще й у ролі диктора. Увесь матч його голос лунав на стадіоні та заряджав футболістів на перемогу.

«Для мене це вперше, і я трішки хвилювався. Але мене тут всі підтримали. Подарували новеньку футболку з моїм прізвищем та 10-м номером, я про таку міг тільки мріяти. Я люблю футбол, я займаюся футболом і мрію колись вийти на поле вже як гравець ФК «Кривбас», – розповів Іван Грачов.

Особливі гості «Матчу Памʼяті» стали свідками неймовірної емоційної перемоги улюбленої команди, а після гри біля «Трибуни Героїв» стадіону «Гірник» разом з футболістами взяли участь в шануванні всіх загиблих та зниклих безвісти ультрас Клубу. Криворізький Клуб кожної домашньої гри дякує тим, завдяки кому у всіх нас є можливість виходити на поле. Але цього разу ця церемонія вийшла дійсно особливою.

«Велика подяка Українській Премʼєр-лізі та «Колосу» за те, що підтримали ініціативу ФК «Кривбас» та «Трибуни Героїв». Дуже важко було стримуватись, коли я бачив сльози матерів та дітей наших Героїв, коли ми підійшли до сектору з їхніми силуетами. На жаль, напередодні гри надійшла ще одна сумна звістка про те, що один з відданих вболівальників ФК «Колос» Андрій Кохановський також загинув, захищаючи незалежність нашої країни. Вічна слава нашим Героям і всім захисникам та захисницям України», – прокоментував віцепрезидент «Кривбасу» Артем Гагарін. 

В планах фонду «Трибуна Героїв» ще не одна така особлива гра. В цілому, такі події важливі не тільки для сімей загиблих Героїв, але і для всієї футбольної спільноти. Адже кожен вболівальник і футболіст, кожен працівник клубів, кожен футбольний журналіст – не забувають і шанують пам’ять найкращих синів України, які віддали життя за свободу і незалежність нашої Держави.

Список загиблих та зниклих безвісти ультрас футбольного клубу «Кривбас»:

 • Тараман Олександр (Тара)
 • Біркун Єгор (Бір)
 • Міщенко Максим (Міша)
 • Майданник Руслан (Руха)
 • Гаркуша Павло (Паха)
 • Вращук Данило
 • Кашинський Євгеній (Каша)
 • Сарнацький Антон (Сир)
 • Дронік Денис (Дрон)
 • Онищенко Олександр (Халк)
 • Рябуха Владислав (Ряба)
 • Лях Єгор (Слон)
 • Лямзін Максим (Аеропорт)
 • Кучма Владислав (Обжора)
 • Шабрат Олександр
 • Локоман Дмитро
 • Грачов Максим (Сіма)
 • Мельничук Євген

Підтримати родини загиблих ультрас усіх українських клубів можна за посиланням 👉🏻 https://www.standsofheroes.com/rekviziti 

Вічна памʼять Героям. Слава Україні!

Контрнаступ українців потрапив у головні новини всього західного світу

Ця Політика конфіденційності містить детальну інформацію про те, як БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» обробляє ваші персональні дані та як БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» захищає ваші права на ваші дані. БО "БФ "ТРИБУНА ГЕРОЇВ"є контролером (володільцем) персональних даних, які обробляються за допомогою цього Вебсайту. Використання Вебсайту також регулюється Правилами використання Вебсайту, які доступні за посиланням: Правилами використання Вебсайту
 1. Обробка даних
 2. Що потрібно
 3. Ваші запити щодо обробки даних
 4. Законне розкриття
 5. Питання звітності

1. Обробка даних

Те, як БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» обробляє ваші персональні дані, залежить від того, як ви використовуєте Вебсайт та взаємодієте з ним. Частина інформації надається безпосередньо вами, тоді як інша інформація обробляється за допомогою автоматизованих технологій.

Правова Основа Обробки: у разі відвідуванні Вебсайту БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» обробляє ваші персональні дані, якщо:

 1. БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» отримала вашу поінформовану згоду на таку обробку
 2. Якщо ваші персональні дані необхідні БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» для надання послуг, або
 3. У випадках, коли БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» має законний інтерес для обробки ваших персональних даних, і цей законний інтерес не переважає над вашими інтересами щодо захисту даних або ваших фундаментальних прав і свобод.

У деяких випадках БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» може мати юридичне зобов’язання обробляти ваші персональні дані або оброблятиме ваші персональні дані для формування, здійснення або захисту правових претензій.

Типи даних, які обробляє БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ»:

 • Контактні дані (ім’я, прізвище, електронна адреса, номер телефону);
 • Технічні дані (IP-адреса, тип і версія браузера, операційна система, інформація про місцезнаходження); та
 • Деталі використання Вебсайту (відвідані сторінки, тривалість перебування, спосіб відвідування, час відвідування).

2. Що потрібно

БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» використовує персональні дані, отримані та оброблені з Вебсайту, для обробки пожертв, замовлень товарів або надання інформації та звітів.

 • БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» використовує інформацію, отриману та оброблену з Вебсайту, щоб відповідати на запити відвідувачів Вебсайту, окрім випадків, передбачених в цій Політиці конфіденційності.
 • Коли ви надаєте «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» свої персональні дані або іншим чином підписуєтесь на отримання електронних листів від «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» використовуватиме цю інформацію для надсилання вам цих повідомлень. Особи можуть «відмовитися» від отримання повідомлень електронною поштою за посиланнями, доступними в отриманих електронних листах.

3. Ваші запити щодо обробки даних

БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» підтверджує, що ви маєте право доступу до своїх персональних даних, і керує вашими запитами, у випадках, коли це необхідно. Ви маєте наступні права:

 • Ви можете подати запит на доступ, виправлення, оновлення або видалення ваших персональних даних, зібраних під час використання Вебсайту.
 • Ви можете запитувати додаткову інформацію стосовно цілей обробки БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ»  ваших персональних даних; типів персональних даних, які обробляє БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ»; місць першочергового збору персональних даних БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ»; суб’єктів, яким БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» надає доступ до персональних даних; та строку зберігання БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» персональних даних.
 • Ви можете заперечити проти обробки ваших персональних даних, вимагати від БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» обмеження обробки ваших персональних даних або вимагати перенесення своїх персональних даних.
 • Ви маєте право у будь-який час відмовитися від рекламних повідомлень, які БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» надсилає вам. Ви можете зробити це, натиснувши посилання «скасувати підписку» або «відмовитися», розміщене у рекламних електронних листах, які БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» надсилає вам, включаючи розсилку новин БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ». У випадках, коли БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» збирає та обробляє ваші персональні дані на підставі вашої поінформованої згоди, ви можете в будь-який час відкликати свою згоду. Однак, відкликання вашої згоди не вплине на законність будь-якої обробки персональних даних, що здійснювалась БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» до вашого відкликання згоди, а також не вплине на обробку ваших персональних даних, яка здійснюється на підставі інших ніж поінформована згода законних підстав обробки персональних даних.

Вимога перевірки особи: БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» відповідно до законодавства зобов’язана перевірити, що будь-який поданий запит був надісланий особою із законним правом доступу до даних. Тому, перед наданням будь-якої інформації відповідно до запиту суб’єкта персональних даних на доступ до таких даних БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» може попросити вас надати БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» додаткову інформацію, щоб БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» підтвердила вашу особу та юридичні повноваження.

4. Законне розкриття

У певних випадках БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» може бути зобов’язане розкрити персональні дані у відповідь на законні запити державних органів, у тому числі з метою забезпечення національної безпеки або на запит правоохоронних органів. БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» залишає за собою право розкривати ваші персональні дані відповідно до Закону та коли БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» сумлінно вважає, що розкриття необхідне для захисту прав БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» та/або з метою здійснення судового провадження, дотримання ухвали суду чи здійснення судового процесу ініційований стосовно БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ».

Усе його життя - це шлях справжнього воїна. Він боровся на ринзі, він боровся зі зброєю у руках ще у 2015 році. Коли тільки створили "Східний корпус", він писав заяви з іншими хлопцями, щоб їх відправили у Донецький аеропорт. Він вірно служив та захищав свою Батьківщину. Черговий раз, коли ворог вирішив, що зможе на нас напасти, Олександр очолив наш підрозділ, згуртував навколо себе молодих та досвідчених хлопців.
Cкаже під час церемонії прощання один з друзів полеглого Героя

5. Питання звітності

Ви маєте право повідомити про скарги, пов’язані з конфіденційністю, до національного наглядового органу із захисту персональних даних. В Україні це Уповноважений Верховної Ради з прав людини, із яким можна зв’язатись через адресу електронної пошти hotline@ombudsman.gov.ua. Якщо у вас виникли запитання щодо цієї Політики конфіденційності або якщо ви отримали будь-який небажаний електронний лист, надісланий БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» або начебто надісланий від БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ», будь ласка, зв’яжіться з БО «БФ «ТРИБУНА ГЕРОЇВ» безпосередньо за адресою електронної пошти standofheroes@gmail.com.

Підтримати фонд

Ви можете швидко відправити грошову допомогу через карту будь якого банку в декілька натискань
paymethods
РАХУНОК В ПРИВАТБАНКУ​​ (IBAN)
UA253052990000026007003603745
copycoppy succes
ЄДРПОУ
44767418
copycoppy succes
Отримувач
Благодійна Організація благодійний фонд «Трибуна героїв»
copycoppy succes
UAH
РАХУНОК В ПРИВАТБАНКУ​​ (IBAN)
UA253052990000026007003603745
copycoppy succes
ЄДРПОУ
44767418
copycoppy succes
Отримувач
Благодійна Організація благодійний фонд «Трибуна героїв»
copycoppy succes
EUR
Company details

Company Name
CHARITABLE FOUNDATION «TRIBUNE OF HEROES»
copycoppy succes
IBAN Code
UA753052990000026004033603495
copycoppy succes
Name of the bank
JSC CB "PRIVATBANK", 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE
copycoppy succes
Bank SWIFT Code
PBANUA2X
copycoppy succes
Company address
1, Akademika Proskury street, Kharkiv, 61070, Ukraine
copycoppy succes
Correspondent banks

Account in the correspondent bank
400886700401
copycoppy succes
SWIFT Code of the correspondent bank
COBADEFF
copycoppy succes
Correspondent bank
Commerzbank AG, Frankfurt am Main, Germany
copycoppy succes
or
Account in the correspondent bank
6231605145
copycoppy succes
SWIFT Code of the correspondent bank
CHASDEFX
copycoppy succes
Correspondent bank
J.P.MORGAN AG, FRANKFURT AM MAIN, GERMANY
copycoppy succes
USD
Company details

Company Name
CHARITABLE FOUNDATION «TRIBUNE OF HEROES»
copycoppy succes
IBAN Code
UA763052990000026001013606738
copycoppy succes
Name of the bank
JSC CB "PRIVATBANK", 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE
copycoppy succes
Bank SWIFT Code
PBANUA2X
copycoppy succes
Company address
1, Akademika Proskury street, Kharkiv, 61070, Ukraine
copycoppy succes
Correspondent banks

Account in the correspondent bank
001-1-000080
copycoppy succes
SWIFT Code of the correspondent bank
CHASUS33
copycoppy succes
Correspondent bank
P Morgan Chase Bank, New York, USA
copycoppy succes
or
Account in the correspondent bank
890-0085-754
copycoppy succes
SWIFT Code of the correspondent bank
IRVT US 3N
copycoppy succes
Correspondent bank
The Bank of New York Mellon, New York, USA
copycoppy succes